понеділок, 13 червня 2016 р.

“МОЯ ЩАСЛИВА ПЛАНЕТА”  -
тренінг з енергозбереження  для дітей.

03 та 10.06.2016 р. на базі центральної міської бібліотеки проведені тренінги на тему: “МОЯ ЩАСЛИВА ПЛАНЕТА” для школярів молодших класів ЗОШ № 7, № 10. 
Кожна людина має право на здорове і повноцінне життя в гармонії з природою. Саме для реалізації цього права в різних країнах світу впроваджується і вже успішно працює освітня програма для стійкого розвитку з метою виховання свідомих членів суспільства та формування розуміння взаємозв'язку і взаємозалежності людини і природи, причетності кожного до проблем навколишнього середовища.
Методика тренінгу, як частина системи навчальних курсів «Освіта для стійкого розвитку в дії» - є ін­новаційним навчанням, спрямованим на зміну моделей поведінки та способу життя і звичок учнів.
Діти разом з тренером розглядали тему про цінність природи для життя людини, основні ресурси, їх обмеженість і не відтворюваність; екологічні пробле­ми рідного краю та при­чини їх виникнення; досліджували власні звички і стиль життя. Використовувались такі інтерактивні методи навчання, як робота учнів у малих групах, парах, уявний мікрофон, обговорення у загальному колі та ін.
В практичній частині заходу учасники створювали власні проекти: «Рослини - зелені друзі», «Вода - джерело життя», «Вчимося бути дбайливими господарями», «Збережемо обличчю планети посмішку».
Учасники працювали над роздумами про свій внесок у справу збереження ресурсів планети, визначали ба­жані зміни у стилі свого життя та пла­нували подальші дії й висловлювали власну позицію щодо дбайливого ставлення до природ­них ресурсів.

Завідуюча  відділом
нових інформаційних  технологій
Шмакова Н.А.


Немає коментарів:

Дописати коментар