четвер, 9 червня 2016 р.

Кіноклуб
Docudays UA «New life» представляє
документальний фільм «Проголосуйте за мене, будь ласка! »

   7 червня на базі центральної міської бібліотеки проводився просвітницький захід кіноклубу Docudays UA про права дитини з використанням документального кіно для школярів літнього табору відпочинку «Зернятко» при ЗШ № 7.
  Фільм «Проголосуйте за мене, будь ласка!» про учнів початкової школи  в Китаї, яким вперше в своєму житті довелося  зіткнутися з поняттям «демократія» - вони мали вибрати старосту класу.
   Учасники заходу не байдуже сприйняли фільм, який визвав багато різних емоцій. Продемонстровані проблеми виявилися близькими та актуальними для нашої школи. Після перегляду всі включилися в активне обговорення, розгляд питань прав дитини та демократії.

   Школярі критично оцінювали поведінку й стосунки героїв фільму, перелічували всі права, які порушували ключові персонажі, пропонували свої варіанти рішення проблемної ситуації та проводили паралель зі своєю школою й аналізували власні вчинки.
   Перегляд документального кіно надав змогу школярам побачити реальне життя однолітків  в Китаї, як вони розуміють поняття «демократія», які права порушують, формулювати власні думки, взяти участь в дискусії й дослідженні прав дитини та демократії.


ЦМБ
Модератор проекту «Кіноклуб Docudays UA
як інструмент просвіти з прав людини»
Шмакова Н.А. 

Немає коментарів:

Дописати коментар