четвер, 21 липня 2016 р.

Засідання Кіноклубу Docudays UA

Засідання Кіноклубу Docudays UA
з переглядом фільму Циркові гастролі»


   20 липня на базі центральної міської бібліотеки користувачі бібліотеки, які відпочивають на канікулах в нашому місті - школярі з міст Києва, Борисполя та Світловодська взяли участь в правопросвітницькому заході з переглядом фільму «Циркові гастролі».
  Перед відеопереглядом учасники ознайомились з ЗУ «Про захист тварин», а в ході обговорення висловлювались з приводу різних актуальних питань: Чи є це проблемою - тварини в цирку? Чи можна вирішити її? Чи скоїли правопорушення ключові персонажі фільму?
   Але головним стало питання: заборона використання тварин чи гуманне ставлення до них. Учасники розглянули переваги і недоліки кожного варіанта й вирішили, що кожна людина, яка утримує тварини не тільки в цирку чи зоопарку, але і вдома повинна забезпечувати умови їх утримання та захищати від жорстокого поводження.
  Учасники заходу пригадали, коли відвідували демонстрації тварин на виставках, у зоопарках та висловили власні думки про те, як дотримуються  зоогігієнічних, ветеринарно - санітарних норм і правил власники закладів для утримання тварин.

 Діти вчились правилам участі в дискусії, відстоювати свою позицію, використовувати приклади із власного досвіду та мислити креативно, що сприяє  формуванню їх активної громадянської позиції та укріпленню морального й гуманного ставлення в суспільстві.ЦМБ
Модератор проекту «Кіноклуб Docudays UA
як інструмент просвіти з прав людини»

Шмакова Н.А.

Немає коментарів:

Дописати коментар