понеділок, 7 листопада 2016 р.

  

 Презентація науково-публіцистичного видання нашої 
землячки Надії Частакової «Іван Дзюба: дух і творчість». 


    3 листопада в читальній залі Світловодської ЦМБ зібралися творчі люди Світловодщини та шанувальники літератури. Зібрала всіх приємна нагода – презентація науково-публіцистичного видання нашої землячки Надії Частакової «Іван Дзюба: дух і творчість». Привітати свою колегу по перу з виходом у світ нової книги прийшли місцеві поети та письменники, друзі, однодумці. 
Автор видання - кропивницька дослідниця Надія Частакова - кандидат філологічних наук, доцент кафедри видавничої справи, документознавства та інформаційної діяльності Кіровоградського інституту розвитку людини, науковий керівник секції літературної творчості Малої академії наук – є добрим другом світловодських бібліотек. ЇЇ нова книга призначена для широкого кола читачів: фахівців у галузі літературознавства, викладачів, учителів, аспірантів, студентів і всіх, хто цікавиться літературним процесом ХХ-ХХІ століть. 
 
Під час презентації Надія Частакова звернула увагу присутніх на те, що це видання – перша спроба осмислити життя і творчість Івана  Дзюби, зрозуміти  -  хто він, у чому його героїзм, і чому його було названо «постаттю століття».
 У книзі комплексно досліджений і науковий доробок цієї людини: його культурологічні праці, праці з історії українського кінематографу, літературознавчі доробки, критика.
Багато щирих вітань та теплих слів почула в цей день Надія Частакова - від голови літературної студії «Літо» Лідії Лаврик, представників громадських організацій «Світловодська рада української інтелігенції»  та «Жіноча громада».

 Вона була вдячна всім, хто прийшов розділити з нею цей радісний і разом з тим хвилюючий день. Адже, для кожного автора вихід нової книги - це завжди важлива подія, це своєрідний підсумок певного відрізку творчого шляху. Тому, так важливо почути думку людей, зрозуміти -  чи вдалося знайти ключик до серця читачів. 
                             Тетяна Головачова, 
                             директор Світловодської ЦМБС

      

Немає коментарів:

Дописати коментар