середа, 21 червня 2017 р.

Діти. Літо. Книга

Організація літнього відпочинку дітей і підлітків - традиційний напрям діяльності Центральної міської бібліотеки. Влітку головне завдання бібліотекарів полягає в тому, щоб охопити змістовним відпочинком якомога більше школярів, розширити їх кругозір, навчити творчості спілкування, прищепити любов до книги, бережного ставлення до природи.
Літо - прекрасна пора, коли з користю можна провести вільний час,  знайти цікаве заняття; поспілкуватися з однолітками;  взяти участь в конкурсах і вікторинах, святах і інших бібліотечних заходах.
Заходи, що проводяться бібліотекарями в літній період, відрізняє велике тематичне розмаїття: театралізовані вистави, літературні круїзи, квести, мультфести, майстер-класи , а також різні веселі та пізнавальні ігри.
Так, наймолодшим вихованцям літнього табору при  зсш №7 до вподоби прийшовся майстер-клас «Цікаві саморобки з паперу», в ході якого діти власноруч виготовляли паперових акул та сомиків.
Учні 6-7 класів стали учасниками квесту «Знайомтесь – Європейський Союз». Поділившись на 2 команди, учасники квесту мали розгадати та виконати цікаві, але й не такі вже прості, завдання.
Кожне літо не схоже на попереднє, кожен захід проходить по-іншому.
Але у всій низці заходів книга займає провідну роль. Це  - виставки, книжкові розвали, екскурсії по бібліотеці, можливість самостійно побродити серед бібліотечних стелажів і знайти книгу до душі ... Для юних гостей, які прийшли сюди вперше, бібліотека стає відкриттям. Багато з них тут же записуються в бібліотеку і забирають разом з позитивними враженнями цікаві книги.

Літо в розпалі! Центральна міська бібліотека зустрічає своїх гостей!

М.Ливада  завідуюча відділом обслуговування ЦМБ

Немає коментарів:

Дописати коментар