четвер, 15 вересня 2016 р.


Навчальні курси з комп’ютерної грамотності

15 вересня у центральній міській бібліотеці розпочались безкоштовні навчальні комп’ютерні курси для пенсіонерів. Відбувся перший тренінг «Знайомство з комп’ютером».
Світловодські  пенсіонери  навчаються користуватись комп’ютером не перший рік. Понад 200 світловодчан похилого віку вже відвідали  комп’ютерні курси. Заняття відбуваються один раз на тиждень упродовж чотирьох місяців в Інтернет-центрі центральної бібліотеки. Потім набирається наступна група. Програма навчального курсу включає основи комп’ютерної грамотності. Пенсіонерам розповідається: що таке комп’ютер,  як його можна використовувати в повсякденному житті.  Літні люди вивчають програми Word, Power Point, як користуватись Інтернетом, електронною поштою, скайпом та соціальними мережами.
До однієї навчальної групи входить до 10 осіб.
Незважаючи на вік, учасники тренінгів  вирізняються ентузіазмом та надихають наполегливістю.  Крім того, такі курси є додатковим майданчиком для спілкування.
Комп’ютерні курси проводяться у центральній міській бібліотеці.
Запрошуємо  охочих реєструватись на комп’ютерні курси за телефоном 2-27-89. Адреса, за якими проводять заняття: вул. Приморська, 54.


ЦМБ
Завідуюча  відділом
нових інформаційних  технологій
Шмакова Н. А.

Немає коментарів:

Дописати коментар