вівторок, 22 березня 2016 р.

Свято поезії
 «Поезія  - держава неозора»  
                                                                                  
                                                                              Поезія – це завжди неповторність,
                                                                               Якийсь безсмертний дотик до душі… 
                                                                                                                                  Ліна Костенко

    На святковий день – День поезії зібралися у бібліотеці – філії №8 щирі словолюби з особливим даром, даром писати вірші. Працівники бібліотеки Олена Дзигар та Тетяна Харламова привітали присутніх, підготували книжкову виставку «Свята поезія» та презентацію до Дня поезії. З привітальним словом виступила Лідія Андріївна Лаврик, голова літературного об’єднання «Літо».  Вона поздоровила присутніх зі святом та зачитала свої поезії.


    Кращі свої  поетичні твори представляли талановиті учні загальноосвітніх шкіл міста та району, читачі бібліотек. А досвідчені майстри слова, наші місцеві поети Сергій Гайдук,  Сурженко Віктор, Віталій Семенюк, Наталя Майстренко, Валентина Потецкул ділилися своїми творчими натхненними поезіями з молодими поетичними паростками -  юними початківцями.

                                                                           
Своїми думками, вираженими в поетичних рядках юні поети розкривали свій внутрішній світ, який наразі їх хвилює і надихає.


    Зачарували вірші   про перші почуття кохання, які виникли на лоні  чудових сільських краєвидів Діани Деревянко та Насті Сокуренко, які завітали до бібліотеки із села Глинськ.


    Майже у кожного поета був вірш, присвячений  глибокими переживаннями за Україну, за не проголошену війну на Донбасі, за воїнів АТО, які зараз стоять на захисті нашої країни, адже це їх батьки, брати, родичі, знайомі.
  В поетичних  читаннях виступило 17 авторів – початківців та 5 місцевих поета – аматора. Хтось більше читав, хтось менше, але всі твори авторів знайшли відгук в аудиторії. 
 Лідія Лаврик та методист  Світловодської ЦМБ Наталя Підгірна визначились з найкращими, які були відзначені грамотами від літературного об’єднання «Літо». Лідія Андріївна подарувала всім учасникам авторську збірку поезій «Тече Біжкінь» та збірку поезій  нашого земляка Костя Оверченка.
  
На закінчення заходу всі учасники частувались солодощами, спілкувалися та брали автографи у більш досвідчених літераторів, членів літературного об’єднання «Літо» на чолі з Лідією Лаврик. 

Немає коментарів:

Дописати коментар