середа, 17 лютого 2016 р.

Права людини в Україні з використанням інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно

«Кампанія за права людини в Україні з використанням інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA» - саме таку назву має проект, в рамках якого в Києві був проведений семінар-тренінг. Захід проходив з третього по п’яте лютого за участі керівників кіноклубів Docudays UA.
Світловодськ представляла завідуюча відділом нових інформаційних технологій ЦМБ, модератор кіноклубу Ніна Шмакова.

Набуті нею знання допоможуть створити в нашому місті постійно діючий клуб медіапросвіти з прав людини, його функціонування  передбачає показ документальних фільмів правової тематики, який буде проводитися на базі центральної міської бібліотеки.
Найближчим часом мешканців міста очікує урочисте відкриття кіноклубу. В подальшому  -  просвітницькі заходи з використанням колекції фільмів Міжнародного фестивалю документального кіно, які передбачають можливість обговорення, дискусій застосування різних форм навчання.
Сподіваємось, інноваційні освітні методики з використанням документального кіно про права людини стануть доступними для молоді міста та для всіх бажаючих підвищити свій рівень  правосвідомості та поінформованості в галузі прав людини.Немає коментарів:

Дописати коментар