пʼятниця, 12 лютого 2016 р.

ПІЗНАЄМО КОМП'ЮТЕР РАЗОМ

    Комп’ютерні курси, які діють вже декілька років  в Інформаційному центрі Центральної міської бібліотеки знову розпочали свою роботу.
   Працівники бібліотеки вже давно побачили необхідність такого навчання, особливо тому, що через обмеження доступу до ресурсів,такі мешканці не знають, як користуватися комп’ютером. Отже, метою навчання є ознайомлення слухачів з програмами Office,   користування  мережею Інтернет, здобуття навичок електронної комунікації через e-mail та ін. Крім цього, усім бажаючим  надається можливість безкоштовного використання мережі Інтернет.

     На першому занятті  цієї групи учасники курсів заповнили анкети «Основи інформаційної культури або як бути компетентним користувачем», визначили основні частини ПК. За допомогою тренерів виконували різні практичні завдання, визначали послідовність кроків для запуску ПК.
    Звичайно, вони спершу бояться навіть "мишки", та вже за кілька занять будуть надсилати одне одному електронні листи й обмінюються новинами в соцмережах.
    На сьогоднішній день є багато бажаючих людей поважного віку відвідувати курси, адже це так важливо  проводити час з користю та кожен день відкривати нові можливості!

І вік тут ні до чого – головне те, що в людини в душі та на серці!

Немає коментарів:

Дописати коментар